PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616892}

Ja i ty

Io e te
6,4 588
ocen
6,4 10 1 588
Ja i ty
powrót do forum filmu Ja i ty

Bądź jak Lorenzo.

ocenił(a) film na 8

Z przyjemnością oglądało się ten film o introwertycznym młodziutkim Lorenzo i nieco starszej, pięknej i zagubionej Olivii. Niewiele ich łączy, dzielą światy, ale jednak można próbować budować mosty, dorastać do bycia obok - nawet obok kogoś, kogo trudno zaakceptować. Ten "tydzień pośród śniegów" przeżyty w samym sercu miasta jest formą dorastania, pobudki, wyciszenia, znalezienia siebie, doświadczenia kogoś. Bycie więźniem określonej przestrzeni, szamotanie się, walka wewnętrzna - to nie tylko odczucia bohaterów, ale samego Bertolucciego. Niepełnosprawność reżysera pozwala mu widzieć inaczej, zawężać perspektywę i odnajdować nadzieję i radość tam, gdzie początkowo znajduje się ciemność, zamknięcie, ból, rozdarcie i samotność. I to jest piękne, że te negatywne stany może rozbić delikatne nasiono drugiego człowieka. Ucz się żyć z innymi i obok innych - a będziesz innym człowiekiem. Jak Lorenzo.

kosmiczny

Witaj!
Wiesz może, gdzie można odnaleźć ten film?
Nigdzie nie mogę go znaleźć, a bardzo mi zależy, by go obejrzeć.
Opis i zwiastun- świetne.

ocenił(a) film na 8
dirtydress

Cześć. Film rzeczywiście warto zobaczyć. Miałem dostęp do wersji rosyjskojęzycznej, co dla mnie jest bez różnicy - i skorzystałem. Jeśli rozumiesz w tym języku może mógłbym pomóc.

kosmiczny

Dziękuję za chęci, niestety rosyjskojęzyczna wersja absolutnie nie dla mnie; nie znam języka.

ocenił(a) film na 7
dirtydress

Można było obejrzeć wczoraj i dzisiaj na festiwalu Off Plus Camera.

dirtydress

film dostępny w szwedzkiej 'wypożyczalni' internetowej wraz z angielskimi napisami, dirti.

dirtydress

ściągnąć z torrentów :)

dirtydress

na zalukaj

dirtydress

ekino . tv

kosmiczny

Jakoś tak całkiem naturalnie nie uwierzyłem żadnej postaci oraz całej historii :)
Zdjęcia z początku mi się podobały, później uznałem że są w dużej mierze improwizowane.. wychylenia pionowe bez żadnego uzasadnienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones