PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557}

Odważny

The Brave
6,9 8 755
ocen
6,9 10 1 8755
5,6 5
ocen krytyków
Odważny
powrót do forum filmu Odważny

męczący ...

ocenił(a) film na 5

nie mogłam go skonczyc, podchodziłam do niego 6 razy i po 10-15 minutach miałam dość ....Chciałabym móc dać mu coś więcej ale ( pomijając przekaz filmu, symbolikę, aktorstwo ble bla bla) 5 to max ode mnie

xxkholxx

fajnie jest oceniać film po obejrzeniu 15-stu minut?

ocenił(a) film na 5
fyrk

może źle się wyraziłam ....podchodziłam do niego kilkukrotnie, oglądając za każdym razem po 10-15 minut odpuszczając sobie reszte. Skończyłam go, co wcale nie zmienia mojej końcowej oceny - film był męczący i przydługawy ...

ocenił(a) film na 6
xxkholxx

Bardzo słuszna uwaga. Przez pierwsze dziesięć minut filmu jedynym wydarzeniem jest to, że bohater idzie, a całą fabułę można streścić w dwóch zdaniach. Przyzwyczajenie do krwawych thrillerów sprawia, że Odważnemu brakuje kropki nad i,finału, czyli ukazania śmierci Raphaela. Filmu nie mogę zaliczyć do udanych, gdyż nie potrafił wzbudzić we mnie empatii czy jakichkolwiek innych emocji. Ponadto niewykorzastany jest potencjał człowieka, który sprawił, że zainteresowałem się tym filmem- aktorskiego geniusza Marlona Brando.

ocenił(a) film na 2
xxkholxx

też mnie niezwykle męczył ten film, ale obiecałem sobie obejrzeć go w calości. Ja nie byłem tak wyrozumialy w ocenie ;) Film jest strasznie ciężki. Mozolny. I nie wiele z niego wynioslem. A teraz jak po roku chcialem tutaj coś o nim się wypowiedzieć to aż jest mi ciężko, bo niewiele z tego filmu pamiętam. Dla mnie był bardzo słaby. Nawet obsada go nie uratowała.

ocenił(a) film na 10
xxkholxx

Rzecz gustu i wrażliwości w takim razie. Według mnie film jest GENIALNY! Dziwię się, kiedy czytam wypowiedzi fanów Deppa, ze najlepsze z Nim filmy to "Piraci" :D Na szczęście pan Johnny nagrał tego sporo i mamy z czego wybierać.

ocenił(a) film na 10
_RaGa_

Zgadzam się - film niesamowity. Cała ta beznadzieja i walka o to aby zapewnić godne życie bliskim bardzo mnie poruszyła. Nie potrzebowałam też oglądać krwawych scen śmierci Raphaela by film był dla mnie dopełniony. Gdyby pokazali coś więcej moim zdaniem wszystko by popsuli. W końcu był to obraz o człoweiku i poświęceniu, a nie rzeźnia...

ocenił(a) film na 10
fllama

Kiedy zamknęła się winda mnie ogarnęły potworne wyrzuty sumienia. Jeszcze przez kilka dni miałam kaca moralnego. Na szczęście obyło się bez psychiatry ;)

xxkholxx

ja także do filmu podchodziłam kilka razy i nie mogę, no nie daję rady go obejrzeć mimo, iż gra tam Johnny. Widać aktor rewelacyjny, ale reżyser nienajlepszy :D nie można być dobrym we wszystkim.
ale może jeszcze kiedyś... na pewno jeszcze kiedyś spróbuję. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones