PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9023}
6,5 472
oceny
6,5 10 1 472
Queimada
powrót do forum filmu Queimada

Marlon

ocenił(a) film na 7

W swojej autobiografi Marlon napisał że zagrał w tym filmie jedną z jego najlepszych ról:)

Aleksjae

dokladnie .. ale malo kto widzial ten film .. :))

Oliv

czy to w tedy zraził tak mocno do siebie reżysera ?

ocenił(a) film na 8
szumm

Tak. Pontecorvo podczas kręcenia zdjęć w Kolumbii urządził ekipie istne piekło. Warunki pracy były nieludzkie. W dodatku czarni dostawali gorsze jedzenie. Marlon zaprotestował, zażądał poprawy warunków i równouprawnienia, a potem przeniesienia zdjęć do Afryki. Przystano na jego warunki, ale stosunki między Brando i Pontecorvo były straszne, Włoch groził kilka razy, że zastrzeli Brando. Ale i tak później Brando przyznał, że obok Elii Kazana Pontecorvo to najlepszy reżyser, z jakim pracował. A film powstał naprawdę świetny.

Aleksjae

ktoś ma info, gdzie można obejrzeć ten film ?

ocenił(a) film na 8
annikhonore

http://torrentz.eu/search?f=Queimada

do wyboru, do koloru

fabio

merci !

ocenił(a) film na 8
annikhonore

Czasem mozesz go obejrzec na Ale kino. A co do filmu, to musze przyznac ze jest naprawde swietny ale wymaga troche wiedzy na temat epoki w ktorej sie toczy.

ocenił(a) film na 7
Aleksjae

Słucham Brando mówiącego z wyuczonym brytyjskim akcentem stylizowanym na XIX-wieczny i dostaję uchopląsu. Oglądam w oryginale, trudno, nie ma napisów, dam sobie radę. Najlepsza rola Brando albo przynajmniej jedna z najlepszych? Zobaczymy

ocenił(a) film na 8
Renata_Zybura

Oglądałem z ang napisami. Bez problemu.

ocenił(a) film na 7
fabio

Ja mam portugalskie. Czad! :)
Dopóki będa mówić po brytyjsku dam radę, gorzej mi rozumieć amerykanski slang, birtish jest spoko :)

ocenił(a) film na 8
Renata_Zybura

opensubtitles org en subtitles 3131554 burn-en

ocenił(a) film na 7
fabio

Dzięki, obejrzałam po angielsku. Marlon w wersji brytyjskiej brzmi zabawnie :) mimo wszystko słyszy sie że to nie jego akcent

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones