PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472721}
7,8 494
oceny
7,8 10 1 494
The Godfather: A Novel for Television
powrót do forum serialu The Godfather: A Novel for Television

Przepraszam, czy może mi ktoś wytłumaczyć co to jest? jeśli to zabrzmiało jak ironia to nie miałem tego na celu... Naprawdę jestem ciekawy co to?

ritchser

jest to serial "ojciec chrzesny", pamiętasz szoguna? był film i serial. taka sama zasada. pzdr.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ritchser

„Ojciec chrzestny” i „Ojciec chrzestny II” połączone w miniserial – całość ułożona w porządku chronologicznym, z wyciętymi mniej ważnymi scenami, dodanymi wcześniej nie prezentowanymi. W 1992 roku Coppola zrobił coś takiego ponownie, dodając „Ojca chrzestnego III”, wypuszczając pod nazwą „The Godfather Trilogy: 1901-1980”. Ów twór trwa oryginalnie 583 minuty, aczkolwiek dostępna jest ponoć wersja 710-minutowa (11 godz., 40 min), i to niby w Polsce...

użytkownik usunięty
Pottero

i warte obejrzenia sa te dodane sceny?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
swistak4618221866

Piractwo.<za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

Pottero

Jezu, czy jest gdzieś w sieci ta wersja 710 minut?!? podajcie jakieś namiary, właśnie się zabieram za książkę i chciałbym to podsumować czymś mocnym;)

Pottero

Aha, czyli to jest po prostu Ojciec chrzestny I i II z dodatkowymi scenami, rozszerzony dla telewizji jako miniserial ?

justyna_bo_33

raczej 3 części i tu jest mniej a nie więcej bo tak jest 8 i pół godziny w 3 częściach

boli_ma_bolec

ziomek, jak to powstało w 1977 to raczej trzeciej części tu nie ma

ritchser

A gdzie to mogę znaleźć aby obejrzeć? Czy jest ten film na jakiejś stronie?

ocenił(a) serial na 10
bella00

było to w Tv

drfalck

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

drfalck

w tv? Kiedy niby?

DziurawaMarysia

w latach 90 tych w Kocham Kino...dużo lepsze niż obie części filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones